отримати кредит в ПриватБанку, кредити в приваті, як не повернути кредит ПриватБанку: Картки онлайн

залишити заявку на кредит

отримати кредит в ПриватБанку

Картки онлайн

Універсальна Gold

платежные картыВаші
Ім'я:
та
Телефон:


Платіжні картки ПриватБанку


 У нашому банку Ви можете вибрати особисту пластикову карту для будь-яких
 цілей і по будь-якій ціні: від недорогих миттєвих карток до карт класу Premium.


Чому вигідно відкрити картковий рахунок в ПриватБанку?

ПриватБанк є лідером за обсягом випущених платіжних карток в Україні. Це дає Вам наступні переваги:
Піклуючись про Вас, ПриватБанк захищає Ваші кошти від несанкціонованих дій третіх осіб, в тому числі при проведенні ризикових операцій за межами України: докладніше.
Ви знімаєте готівку з карти за вигідними тарифами. ПриватБанк володіє величезною мережею відділень і власних банкоматів, а також дозволяє отримувати готівку з цільовою карти в будь-якому іншому банкоматі на терріроріі України без комісії. При знятті готівки з картки в рахунок кредитного ліміту в чужих банках / банкомату комісія стягується тільки за користування кредитними коштами, всі додаткові комісії скасовані.
У ПриватБанку найнижчі тарифи на випуск і обслуговування масових карт - Visa Electron і Cirrus / Maestro.
ПриватБанк дає Вам можливість дистанційно керувати своїми рахунками за допомогою мобільного телефону (SMS-банкінг та платежі за безкоштовним телефоном 3700) і через Інтернет («Приват24»).
ПриватБанк допоможе Вам у разі крадіжки Ваших документів і платіжних карток.




Що робити, якщо за кордоном Ви втратили картку?
 Якщо на відпочинку або у відрядженні Ви втратили карту або у Вас її вкрали, не зневіряйтеся - наші прості поради допоможуть вам знайти вихід із ситуації.
 Посольств і консульства України за кордоном:  http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/publication/



Якщо у Вас є інша карта, яку ви не взяли з собою, і на цій карті є гроші. При цьому або у Вас, або у Вашого знайомого з собою є карта, на яку можна перекласти Ваші гроші.

 Крок 1. Заблокуйте загублену карту

 Негайно зв'яжіться з ПриватБанком і попросіть заблокувати карту. Якщо при собі немає телефону, можна попросити своїх товаришів, туристів або навіть випадкових перехожих. Телефон для дзвінків з-за кордону 38-056-716-11-31



 Крок 2. Перекажіть гроші зі свого рахунку

 Через Інтернет-банк "Приват24" (www.privat24.ua) переведіть гроші з карти, яка залишилася вдома, на другу Вашу карту або карту знайомого. Зняти гроші Ви зможете в будь-якому банкоматі.



 Також Ви можете зателефонувати за телефоном 38-056-716-11-31 і попросити оператора перевести Ваші гроші на наявну у Вас карту.



Якщо у Вас з собою є інша карта або поруч з Вами є знайомий зі своєю карткою, на яку Ваші родичі можуть переказати гроші.
 Крок 1. Заблокуйте загублену карту
 Негайно зв'яжіться з ПриватБанком і попросіть заблокувати карту. Якщо при собі немає телефону, можна попросити своїх товаришів, туристів або навіть випадкових перехожих. Телефон для дзвінків з-за кордону 38-056-716-11-31

 Крок 2. Попросіть родичів перевести Вам гроші
 Зв'яжіться з родичами і попросіть їх поповнити карту, яка у Вас залишилася, або карту Вашого знайомого. Поповнити картку вони можуть у відділенні ПриватБанку, за допомогою терміналу самообслуговування або банкомату або через Приват24.

 Все, що Вам необхідно повідомити родичів - це номер Вашої картки. Якщо номера картки Ви не пам'ятаєте, тоді їм необхідно звернутися у відділення ПриватБанку.



Якщо у Вас немає із собою ніякої карти, але у Вас є документи.
 Крок 1. Заблокуйте загублену карту
 Негайно зв'яжіться з ПриватБанком і попросіть заблокувати карту. Якщо при собі немає телефону, можна попросити своїх товаришів, туристів або навіть випадкових перехожих. Телефон для дзвінків з-за кордону 38-056-716-11-31

 Крок 2. Попросіть родичів перевести Вам гроші
 Зв'яжіться з родичами (або доручіть це банку під час дзвінка про блокування) і попросіть надіслати Вам грошовий переказ. Якщо в країні, де Ви знаходитесь, працюють системи PrivatMoney або WesternUnion, родичі можуть вислати Вам гроші через Приват24 або термінал самообслуговування ПриватБанку.

 Після відправки переказу Вам необхідно прийти в пункт отримання переказу з паспортом та отримати гроші.



кщо разом з картою у Вас загубилися або вкрадені документи.
Крок 1. Заблокуйте загублену карту
Негайно зв'яжіться з ПриватБанком і попросіть заблокувати карту. Якщо при собі немає телефону, можна попросити своїх товаришів, туристів або навіть випадкових перехожих. Телефон для дзвінків з-за кордону 38-056-716-11-31. В оператора контактного центру ПриватБанку Ви також можете:

дізнатися телефон та адресу найближчого консульства або посольства України
дізнатися телефон туристичної поліції країни, де Ви знаходитесь
отримати ксерокопію Ваших документів (висилається на e-mail)
Крок 2. Зверніться в поліцію
Злочинами проти іноземців в багатьох країнах займається спеціальна туристична поліція. Як знайти їх офіс? Просто попросіть перехожого зробити дзвінок за екстреним номером (типу 911), там, напевно, знають де він. Відразу розкажіть поліцейським про пропажу документів. У відділенні поліції вам повинні оформити заяву і надати довідку про пропажу. У поліції може не виявитися перекладача, і пояснювати треба буде знаками, жестами, малюнками. Пам'ятайте, що ви нічого не зобов'язані підписувати, якщо не розумієте мову, на якому написані паперу!

У поліції Вам підкажуть як написати заяву, зроблять його копію і запевнять її. Завірену копію вашої заяви необхідно забрати з поліції з собою.

Крім того, ви складете список украдених речей і вас ознайомлять з вашими правами, також у письмовій формі.



Крок 3. Зверніться в консульство або посольство України
Отримайте в поліції довідку про пропажу документів і якомога швидше йдіть в найближче консульство, посольство або представництво України за кордоном. Тільки тут Вам видадуть тимчасову довідку, що засвідчує вашу особу.

Адреса і телефон Вам може підказати оператор ПриватБанку (уточніть під час дзвінка про блокування картки).

При собі Вам необхідно мати: завірену копію заяви в поліцію, український паспорт або його нотаріально завірену копію (копію Вам може вислати оператор колл-центру ПриватБанку на e-mail), і дві фотографії 3,5 х 4,5 см.

Порада: зробіть кілька копії заяви в поліцію, вам доведеться показувати його дуже часто.

Ви можете прискорити і полегшити процедуру встановлення вашої особи, якщо надасте копії втрачених документів. Після виконання всіх цих процедур Вам видадуть Свідоцтво про право повернення на батьківщину.

Порада: запитайте у посольстві телефон на випадок екстреного зв'язку. Як правило, він цілодобовий, а значить Ви зможете отримати допомогу у будь-який час.

Крок 4. Попросіть родичів перевести Вам гроші або попросіть грошей в посольстві



Крок 5. Пройдіть паспортний контроль в аеропорту
 В аеропорту пред'явіть документ, виданий в посольстві. Якщо офіцер попросить Вас пройти в окремий кабінет, не панікуйте і не лайтеся. Спокійно розкажіть, що сталося. Покажіть квиток, по якому Ви влітали в країну, заяву з поліції, ваучер з готелю (якщо залишився). Згадайте, що були в посольстві України і там можуть підтвердити Ваші слова.

 Крок 6. Відновіть втрачені закордонний паспорт
 По приїзду додому Ви все з завіреною копією заяви з поліції і свідченням з посольства протягом двох днів повинні прийти в УМВС, де отримували свій загублений закордонний паспорт, для відновлення документів.



Ім'я:
Телефон:

Немає коментарів: